Pozytek.gov.pl - Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej - Departament Ekonomii Społecznej

  • Zmień rozmiar czcionki
  • Drukuj

Zapytanie ofertowe ws. przygotowania informacji multimedialnej i/lub przygotowanie merytorycznej części informacji multimedialnej nt. współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi, w ramach projektu Synergia

Zapraszamy Państwa do składania ofert dot. przygotowania informacji multimedialnej i/lub przygotowanie merytorycznej części informacji multimedialnej na temat współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi, w tym na temat współpracy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej z organizacjami pozarządowymi, w ramach projektu „Synergia – program współpracy MPiPS z organizacjami pozarządowymi na lata 2015-2017” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Oferty należy przesłać w wersji elektronicznej na adres e-mail agnieszka.muzyka @mpips.gov.pl w terminie do dnia 7 stycznia 2015 r. z dopiskiem w temacie wiadomości: informacja multimedialna na temat współpracy Ministra Pracy i Polityki Społecznej z organizacjami pozarządowymi – oferta; część merytoryczna informacja multimedialna na temat współpracy Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

Sczegóły zapytania dostępne są pod poniższym linkiem.

>>>ZAPYTANIE OFERTOWE<<<

Data utworzenia: 2014-12-17 11:22:00 przez: Anna Moskwa ; data modyfikacji: 2015-01-15 10:24:32 przez: Anna Moskwa

Tagi:

Polecamy