Pozytek.gov.pl - Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej - Departament Ekonomii Społecznej

  • Zmień rozmiar czcionki
  • Drukuj

Zapytanie ofertowe - moderowanie warsztatu w ramach konsultacji 3 dokumentów opracowanych przez MPiPS, organizowanych w ramach projektu "Synergia-program współpracy MPiPS z organizacjami pozarządowymi na lata 2015-2017"

Zapraszamy wszytskich zainteresowanych do składania ofert w związku z przygotowanym zapytaniem ofertowym na Moderowanie warsztatu w ramach konsultacji dokumentów pn. „Kodeks Dobrych Praktyk Organizacji Pożytku Publicznego” i pn. „Projekt rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej zmieniającego rozporządzenie w sprawie Rady Działalności Pożytku Publicznego” oraz moderowanie warsztatu dot. wypracowania założeń Resortowego Programu pn. „Ekonomia Społeczna”,organizowanych w ramach projektu „Synergia – program współpracy MPiPS z organizacjami pozarządowymi na lata 2015-2017” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Oferty należy przesłać w wersji elektronicznej na adres e-mail jan.karpowicz@mpips.gov.pl w terminie 7 dni następującego po dniu wywieszenia oferty z dopiskiem w temacie wiadomości: Moderator – oferta.

W załączeniu znajdują się także dokumenty, które będą przedmiotem prac w trakcie warsztatów.

>>>ZAPYTANIE OFERTOWE<<<

>>>Rozporządzenie RDPP<<<

>>>Kodeks dobrych praktyk<<<

>>>Informacja dot. założeń do programu ekonomia społeczna<<<

 

Data utworzenia: 2015-02-10 12:52:16 przez: Anna Moskwa ; data modyfikacji: 2015-02-10 14:00:33

Tagi:

Polecamy