Pozytek.gov.pl - Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej - Departament Ekonomii Społecznej

  • Zmień rozmiar czcionki
  • Drukuj

Zaproszenie na seminarium eksperckie organizowane w związku w związku z realizacją projektu pn. W kierunku wprowadzenia zaawansowanych rozwiązań w zakresie przeciwdziałania dyskryminacji, ksenofobii i związanej z nimi nietolerancji

Departament Pożytku Publicznego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej zwraca się z uprzejmym zaproszeniem do udziału w seminarium eksperckim, które odbędzie się w dniu 18 grudnia 2014 r. w sali im. A. Bączkowskiego w siedzibie Ministerstwa Pracy
i Polityki Społecznej w Warszawie
. Seminarium eksperckie odbywa się w związku z realizacją projektu pn. „W kierunku wprowadzenia zaawansowanych rozwiązań w zakresie przeciwdziałania dyskryminacji, ksenofobii i związanej z nimi nietolerancji” finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014 oraz Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego w ramach Funduszu Współpracy Dwustronnej na poziomie krajowym.

Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 11 grudnia 2014 r. Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Osobą do kontaktu w sprawach związanych z seminarium jest Pan Piotr Barbucha, piotr.barbucha@mpips.gov.pl, tel. 22 693 48 10.

Zaproszenie i program spotkania znajduje się w poniższym linku:

>>>ZAPROSZENIE_i_PROGRAM<<<

Data utworzenia: 2014-12-08 11:37:11 przez: Anna Moskwa ; data modyfikacji: 2014-12-17 16:34:06

Tagi:

Polecamy