Pozytek.gov.pl - Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej - Departament Ekonomii Społecznej i Solidarnej

  • Zmień rozmiar czcionki
  • Drukuj

Zaproszenie do wzięcia udziału w zapytaniu ofertowym dot. oszacowania wartości zamówienia.

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Departament Ekonomii Społecznej i Solidarnej, w związku z realizacją projektu pn. Zintegrowany system zapewnienia wysokiej jakości usług Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej działanie 2.9 Rozwój ekonomii społecznej Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, organizuje sesje panelową oraz warsztatową w ramach Ogólnopolskiego Forum Spółdzielni Socjalnych w dniach  8-9 listopada. W związku z tym zapraszamy do wzięcia udziału w zapytaniu ofertowym dotyczącym organizacji noclegu, usługi cateringowej oraz przygotowania materiałów biurowo-konferencyjnych dla uczestników sesji panelowej i warsztatowej.                                                     

Wszystkie informację dotyczące niniejszej oferty znajdują się w załączniku.  Na zgłoszenia czekamy do dnia 15 października 2018 r. do godziny 12.00. W przypadku zaistniałych wątpliwości zapraszamy do kontaktu z osobami wskazanymi w formularzu.

>>>zapytanie ofertowe_doc<<<      >>>zapytanie ofertowe_pdf<<<

Data utworzenia: 2018-10-08 11:44:32 przez: Anna Moskwa ; data modyfikacji: 2018-10-23 13:13:09 przez: Filip Kołodziejski

Tagi:

Polecamy