Pozytek.gov.pl - Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej - Departament Ekonomii Społecznej

  • Zmień rozmiar czcionki
  • Drukuj

Zaproszenie do wzięcia udziału w warsztacie konsultacyjnym dokumentu pn. Kodeks Dobrych Praktyk Organizacji Pożytku Publicznego

Szanowni Państwo,

W związku z prowadzonymi przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, w ramach projektu „Synergia – program współpracy MPiPS z organizacjami pozarządowymi na lata 2015-2017” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego, konsultacjami dokumentu pn. „Kodeks Dobrych Praktyk Organizacji Pożytku Publicznego” zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w warsztacie konsultacyjnym, który odbędzie się w dniu 16 marca br. o godz. 10.00-15.00 w sali B Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” przy ul. Limanowskiego 23 w Warszawie.

Zgłoszenia uczestnictwa w warsztacie prosimy przesyłać nie później niż do dnia 11 marca br. na adres jan.karpowicz@mpips.gov.pl  (liczba miejsc jest ograniczona decydować więc będzie kolejność zgłoszeń).

Przedmiotem warsztatu będzie, przygotowany przez Ministerstwo we współpracy z Radą Działalności Pożytku Publicznego, „Kodeks Dobrych Praktyk Organizacji Pożytku Publicznego” (dokument w załączeniu) stanowiący zbiór ogólnych i szczegółowych rekomendacji skierowanych do organizacji pożytku publicznego, jej organów i członków.

Prosimy o zgłaszanie ewentualnych uwag i propozycji do projektu dokumentu na adres jan.karpowicz@mpips.gov.pl do dnia
9 marca br.
Zgłoszone uwagi będą przedmiotem dyskusji podczas warsztatu konsultacyjnego.  

>>>KODEKS DOBRYCH PRAKTYK OPP<<<

Data utworzenia: 2015-02-20 09:58:03 przez: Anna Moskwa ; data modyfikacji: 2015-12-21 08:33:25 przez: Jakub Schimanek

Tagi:

Polecamy