Pozytek.gov.pl - Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej - Departament Ekonomii Społecznej i Solidarnej

  • Zmień rozmiar czcionki
  • Drukuj

Pierwsze szkolenie dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego dotyczące modelu wsparcia PPiO w Polsce już za nami

Fundacja Uniwersyteckich Poradni Prawnych zorganizowała w dniach 28-29 IV 2014 roku, w Warszawie, pierwsze z serii 5-ciu szkoleń, dotyczące modelu wsparcia poradnictwa prawnego i obywatelskiego oraz wynikającej z niego praktyki poradniczej, skierowane do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego. Podczas szkolenia zaprezentowane zostały m.in. wyniki prac zespołu składającego się z przedstawicieli Departamentu Pożytku Publicznego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Fundacji Uniwersyteckich Poradni Prawa, INPRISu – Instytutu Prawa i Społeczeństwo, Instytutu Spraw Publicznych i Związku Biur Porad Obywatelskich, którzy przez ostatnie dwa lata realizowali projekt systemowy pt. „Opracowanie kompleksowych i trwałych mechanizmów wsparcia dla poradnictwa prawnego i obywatelskiego w Polsce”.

Notatka ze szkolenia dostępna jest w zakładce Produkty.

Zapraszamy do zapoznania się z nią, ale przede wszystkim do udziału w szkoleniach, które będą kontynuowane w maju i czerwcu bieżącego roku. Organizatorzy planują przeprowadzić kolejne szkolenia w: Białymstoku, Warszawie, Poznaniu oraz Krakowie (więcej informacji o tym, jak zapisać się na szkolenia dostępnych w ogłoszeniu).

Oprac. FUPP

Data utworzenia: 2015-05-07 10:43:38

Tagi:

Polecamy