Pozytek.gov.pl - Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej - Departament Ekonomii Społecznej i Solidarnej

  • Zmień rozmiar czcionki
  • Drukuj

Mapa współpracy

Mapa przykładów współpracy finansowej JST z NGO

Poniżej prezentujemy Państwu mapę przedstawiającą przykłady współpracy finansowej między JST a NGO. Na mapie można znaleźć podstawowe informacje dotyczące przebadanych w projekcie jednostek oraz dane dotyczące różnych trybów współpracy wykorzystanych w 2013 roku. Białe punkty reprezentują jednostki, dla których wykonana została podstawowa analiza. Pod zielonymi punktami znajdują się informacje dla jednostek, w których przeprowadzona została analiza dobrych praktyk (uwaga: raporty pojawią się na podstronach jednostek w najbliższym czasie). Po kliknięciu na jednostkę wyświetlają się podstawowe informacje. W zakładce „zobacz więcej” znajdują się bardziej szczegółowe dane wraz z wielkością wydatków w ramach poszczególnych instrumentów. Kliknięcie w obszar konkretnego województwa, lub wybór województwa przy pomocy znajdującego się po lewej stronie mapy filtra pozwala przenieść się na dedykowaną mu podstronę.

Przedstawione na mapie dane pochodzą z trzech źródeł: Ankiety w ramach Monitoringu współpracy między JST a NGO zbieranej przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, uzupełniającej ankiety rozesłanej wśród JST w trakcie projektu oraz Banku Danych Lokalnych GUS. Informacje na temat klucza agregacji danych oraz przybliżenie funkcjonalności mapy mogą Państwo znaleźć tutaj.

Jeśli są Państwo zainteresowani dodaniem informacji dla swojej jednostki, prosimy o kontakt z administratorem mapy michal.mozdzen@gmail.com