Pozytek.gov.pl - Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej - Departament Ekonomii Społecznej i Solidarnej

  • Zmień rozmiar czcionki
  • Drukuj

Laureaci i certyfikowani 2022

KATEGORIA I DEBIUT ROKU

 

1.

Spółdzielnia socjalna Sekret Smaku

małopolskie; nowosądecki

2.

Hrubieszowska Spółdzielnia Socjalna im. Zośki

lubelskie; hrubieszowski

3.

Spółdzielnia socjalna Fabryka Kreatywności

warmińsko-mazurskie; olsztyński

4.

Fundacja As Centrum Rozwoju Dzieci

pomorskie; Malbork

5.

Fundacja Czekoladowa Angelika

pomorskie; człuchowski

6.

Gminne Przedsiębiorstwo Społeczne Sp. z o. o.

wielkopolskie; poznański

7.

Spółdzielnia Socjalna Empatia

kujawsko-pomorskie; włocławski

8.

Spółdzielnia Socjalna Rynek 8

pomorskie; człuchowski

9.

Stowarzyszenie Zrozumieć Świat

warmińsko-mazurskie; działdowski

10.

Spółdzielnia Socjalna Adamowianka

lubelskie; zamojski

11.

Spółdzielnia Socjalna Po Sąsiedzku

warmińsko-mazurskie; bartoszycki

12.

EF5 Sp. z o.o.

kujawsko-pomorskie; brodnicki

13.

GresGroup Sp. z o.o. Non Profit

pomorskie; chojnicki

14.

Spółdzielnia Socjalna Połysk

lubelskie; puławski

15.

Fundacja Dębicka Akademia Rozwoju

podkarpackie; dębicki

16.

Spółdzielnia Socjalna Zakręcone

podkarpackie; Rzeszów

17.

Spółdzielnia Socjalna Black Sparrow

lubelskie; chełmski

18.

Laboratorium Energii Non - Profit Sp. z o.o.

pomorskie; wejherowski

19.

Dobry Team Sp. z o.o.

małopolskie; Tarnów

20.

Fundacja smartRECYKLING

zachodniopomorskie; Szczecin

21.

4Pokoje Sp. z o. o. non-profit

lubelskie; chełmski

22.

Dorsz Kraft Non Profit Sp. z o. o.

śląskie; Rybnik

23.

Fundacja La Rosa

podkarpackie; Rzeszów

24.

Fundacja Sanus

małopolskie; nowosądecki

25.

Fundacja Spine

warmińsko-mazurskie; Olsztyn

26.

Spółdzielnia Socjalna Kuźnia Idei Społecznych Szydłowiec

mazowieckie; szydłowiecki

27.

Fundacja Endorfina

pomorskie; Malbork

28.

Spółdzielnia Socjalna Kazimierzanka

lubelskie; puławski

 

 

KATEGORIA II NAJLEPSZY PRACODAWCA         

 

1.

Spółdzielnia Socjalna Ecoss

wielkopolskie; gostyński

2.

Centrum Integracji Społecznej w Siedlcach

mazowieckie; siedlecki

3.

Caritas Diecezji Kieleckiej

świętokrzyskie, Kielce

4.

Fundacja Studio M6

kujawsko-pomorskie; Toruń

5.

Fundacja Pro Aperte

łódzkie; kutnowski

6.

Spółdzielnia Socjalna Mamy Siebie

lubelskie; puławski

7.

Zakład Aktywności Zawodowej prowadzony przez Stowarzyszenie Nadzieja Rodzinie

świętokrzyskie, Kielce

8.

Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin

podkarpackie; Rzeszów

9.

Zakład Aktywności Zawodowej prowadzony przez Gminę Miasto Włocławek

kujawsko-pomorskie; Włocławek

10.

Fundacja Rozwoju Nitka

łódzkie, bełchatowski

11.

Spółdzielnia Socjalna Grupa Alivio

lubuskie; Zielona Góra

12.

Spółdzielnia Socjalna Równość

małopolskie; Kraków

13.

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Razem

mazowieckie; Radom

14.

Wielogłosu Sp. z o.o

śląskie; Katowice

15.

Fundacja Pomosty

podkarpackie; Rzeszów

16.

KAMPU Spółdzielnia Socjalna w Krakowie

małopolskie; Kraków

17.

Powiatowe Centrum Integracji Społecznej

mazowieckie; legionowski

18.

Zakład Aktywności Zawodowej Fundacji Dom w Opolu

opolskie; Opole

19.

Arte Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna

dolnośląskie; dzierżoniowski

20.

G&G Sp. z o.o.

podkarpackie; ropczycko-sędziszowski

21.

Fundacja Działań Lokalnych Logos

podlaskie; łomżyński

22.

Spółdzielnia Socjalna Gracja

lubelskie; biłgorajski

23.

Fundacja Labore Simul

łódzkie; Łódź

24.

Stowarzyszenie dla Osób Potrzebujących Pomocy Razem

łódzkie; wieluński

25.

Aleksandra Sp. z o.o.

pomorskie; Gdańsk

26.

Spółdzielnia Socjalna Złoty Kur

lubelskie; puławski

27.

Stowarzyszenie Centrum Przedsiębiorczości, Integracji i Edukacji w Łukowie Oddział w Łukowie Zakład Aktywności Zawodowej

lubelskie; łukowski

28.

Fundacja Pomocy Rodzinie Człowiek w Potrzebie

mazowieckie; Warszawa

29.

Fundacja Praca dla Niewidomych Centrum Turystyczno- Rehabilitacyjne Zakład Aktywności Zawodowej Krzyżewo

podlaskie; wysokomazowiecki

30.

Fundacja Złotowianka

wielkopolskie; złotowski

31.

Spółdzielnia Socjalna Józefowskie Centrum Usług Oświatowych

lubelskie; biłgorajski

32.

Fundacja Kreatywnych Innowacji KI

mazowieckie; Radom

33.

Fundacja Oczami Brata

śląskie; Częstochowa

34.

Fundacja Początek Świata

wielkopolskie; poznański

35.

Fundacja Promocji Nowej Huty

małopolskie; Kraków

36.

Fundacja As Centrum Rozwoju Dzieci

pomorskie; Malbork

37.

Fundacja Edukacji M. Montessori Ziarenko Wielkości

lubuskie; Zielona Góra

38.

Fundacja Punktum Montessori

śląskie; cieszyński

39.

Spółdzielnia Socjalna Komunalka

zachodniopomorskie; sławieński

40.

Stowarzyszenie Sportów Wodnych

warmińsko-mazurskie; iławski

41.

Wartoo Sp. z o. o.

opolskie; Opole

42.

ZAZ Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi Nadzieja

opolskie; kluczborski

43.

Spółdzielnia Socjalna Niedźwiadek

lubelskie; łukowski

44.

Spółdzielnia Socjalna Vita Solis

lubelskie; chełmski

45.

Stowarzyszenie Integracji oraz Aktywizacji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych Emaus

małopolskie; Kraków

 

 

KATEGORIA III SUKCES RYNKOWY

1.

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej Być Razem

śląskie; cieszyński

2.

Spółdzielnia Socjalna Opoka

małopolskie; olkuski

3.

Stowarzyszenie Trzeźwości w Odolanowie Centrum Integracji Społecznej

wielkopolskie; ostrowski

4.

Arte Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna

dolnośląskie; dzierżoniowski

5.

Fundacja Leny Grochowskiej

mazowieckie; siedlecki

6.

Fundacja Pro Aperte

łódzkie; kutnowski

7.

Spółdzielnia Socjalna Progres

kujawsko-pomorskie; tucholski

8.

Spółdzielnia Socjalna Przedszkolaki to My

małopolskie; nowosądecki

9.

Fundacja Kreatywnych Innowacji KI

mazowieckie; Radom

10.

Siedlecka Spółdzielnia Socjalna Caritas

mazowieckie; siedlecki

11.

Fundacja Ekoprzyjazna

kujawsko-pomorskie; bydgoski

12.

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Razem

mazowieckie; Radom

13.

Fundacja Wsparcia Nauki i Biznesu

warmińsko-mazurskie; ełcki

14.

Spółdzielnia Socjalna Niedźwiadek

lubelskie; łukowski

15.

Spółdzielnia Socjalna Pożytek

mazowieckie; wołomiński

16.

Fundacja Rozwoju Nitka

łódzkie; bełchatowski

17.

Unisławska Spółdzielnia Socjalna Uni- Ziel

kujawsko-pomorskie; chełmiński

18.

Stowarzyszenie Centrum Słowian i Wikingów Wolin-Jomsborg-Vineta

zachodniopomorskie; kamieński

19.

Zakład Aktywności Zawodowej Centrum Natura Caritas Diecezji Rzeszowskiej

podkarpackie; Rzeszów

20.

Fundacja Aktywna Integracja

małopolskie; Kraków

21.

Fundacja Razem dla Życia

małopolskie; proszowicki

22.

G&G Sp. z o.o.

podkarpackie; ropczycko-sędziszowski

23.

Wytwórnia Sprzętu Elektroenergetycznego Aktywizacja Spółdzielnia Pracy

małopolskie; Kraków

24.

  Spółdzielnia Socjalna Polifonia Project

podkarpackie; Rzeszów

25.

Fundacja Aktywny Senior Bunia

wielkopolskie; kościański

26.

Fundacja Edukacji M.Montessori Ziarenko Wielkości

lubuskie; Zielona Góra

27.

Fundacja Lanka

podkarpackie; Krosno

28.

Fundacja ORCHidea

wielkopolskie; poznański

29.

Samorządowa Spółdzielnia Socjalna

łódzkie; kutnowski

30.

Spółdzielnia Socjalna Inicjatywa

lubelskie; puławski

31.

Fundacja Artystyczna Ga Mon

podkarpackie; Tarnobrzeg

32.

Spółdzielnia Socjalna Margines

mazowieckie; Warszawa

33.

Za górą Sp. z o. o.

podkarpackie; strzyżowski

34.

Przedsiębiorstwo Społeczne ŚMA non profit sp. z o.o.

mazowieckie; żyrardowski

35.

Łódzka Fundacja Rehabilitacji Kamień Milowy

łódzkie; Łódź

36.

Polski Związek Organizatorów Zakładów Aktywności Zawodowej i Warsztatów Terapii Zajęciowej

podkarpackie; Rzeszów

37.

Spółdzielnia Socjalna Fundusz Aktywizacji Niepełnosprawnych

lubelskie; biłgorajski

38.

Spółdzielnia Socjalna Sperare

lubelskie; hrubieszowski

39.

Warsztat Terapii Zajęciowej w Piasecznie

mazowieckie; piaseczyński

40.

Fundacja Działań Lokalnych Logos

podlaskie; łomżyński

41.

Spółdzielnia Socjalna Arka

lubelskie; tomaszowski

42.

Twoja Dobra Energia Sp. z o. o.

dolnośląskie; legnicki

43.

Spółdzielnia Socjalna Honolulu

śląskie; Katowice

44.

Spółdzielnia Socjalna Integracja

mazowieckie; wyszkowski

45.

Fundacja Światło dla Życia

mazowieckie; piaseczyński

46.

Spółdzielnia Socjalna Ale Smacznie

wielkopolskie; kolski

47.

Spółdzielnia Socjalna Zielony Punkt

pomorskie; słupski

48.

Fundacja Dzieciaki i Zwierzaki

wielkopolskie; poznański

49.

Heliar Sp. z o.o.

śląskie; Sosnowiec

50.

Lidershop Sp. z o.o.

podkarpackie; Rzeszów

51.

Stowarzyszenie Zdrowo na Widelcu

małopolskie; olkuski

52.

Fundacja Burza Mózgów

małopolskie; krakowski

53.

Klub Integracji Społecznej Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy

mazowieckie; Warszawa

54.

Spółdzielnia Socjalna Synergia

śląskie; Bielsko-Biała

55.

Fundacja Promocji Nowej Huty

małopolskie; Kraków

56.

Spółdzielnia Socjalna Cisówka II

lubelskie; tomaszowski

57.

Zalpak Przedsiębiorstwo Społecznej Sp. z o. o.

podkarpackie; Przemyśl

58.

Zakład Aktywności Zawodowej Ośrodek Sportu i Rehabilitacji w Białych Błotach

kujawsko-pomorskie; bydgoski

59.

Spółdzielnia Socjalna Nasielszczanie

mazowieckie; nowodworski

60.

WTZ Spółka z o.o.

śląskie; chorzowski

61.

Fundacja On Life

małopolskie; krakowski

62.

Fundacja Targ Pietruszkowy

małopolskie; Kraków

 

 

KATEGORIA IV POŻYCZKA Z KORZYŚCIĄ SPOŁECZNĄ

 

1.

Spółdzielnia Socjalna Serowa Kraina

śląskie; żywiecki

2.

Fundacja Pro Omnis

kujawsko-pomorskie; Bydgoszcz

3.

Stowarzyszenie Regiony Nowych Szans Vesna

małopolskie; brzeski

4.

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym Jesteśmy Razem

pomorskie; lęborski

5.

Stowarzyszenie Olimpia Grudziądz Akademia Piłkarska

kujawsko-pomorskie; Grudziądz

6.

Fundacja Edukacji M. Montessori Ziarenko Wielkości

lubuskie; Zielona Góra

7.

Fundacja Światło dla Życia

mazowieckie; piaseczyński

8.

Spółdzielnia Socjalna Józefowskie Centrum Rehabilitacji Zawodowej i Społecznej

lubelskie; biłgorajski

9.

Stowarzyszenie Sękalik

podlaskie; siemiatycki

10.

Spółdzielnia Socjalna Sdesign

lubelskie; kraśnicki

11.

Spółdzielnia Inwalidów Przemysłu Drzewnego "MAZURSKA" w Morągu

warmińsko-mazurskie; ostródzki

12.

Akademia Piłki Nożnej SMS Tychy

śląskie; Tychy

13.

Fundacja Działań Lokalnych Logos

podlaskie; łomżyński

 

Data utworzenia: 2022-06-06 11:40:14 przez: Anna Moskwa ; data modyfikacji: 2022-06-10 11:29:13 przez: Anna Moskwa

KATEGORIA V SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

 

1.

Powiat Łęczyński

lubelskie

2.

Gmina Opole Lubelskie

lubelskie

3.

Gmina Jędrzejów

świętokrzyskie

4.

Gmina Kielce

świętokrzyskie

5.

Gmina Czerwonak

wielkopolskie

6.

Miasto Rawa Mazowiecka

łódzkie

7.

Gmina Józefów

lubelskie

8.

Gmina Starachowice

świętokrzyskie

9.

Gmina Miasto Grudziądz

kujawsko-pomorskie

10.

Gmina Płużnica

kujawsko-pomorskie

11.

Miasto Gorlice

małopolskie

12.

Gmina Kluczbork

opolskie

13.

Gmina Słupsk

pomorskie

14.

Gmina Miejska Hrubieszów

lubelskie

15.

Gmina Łopuszno

świętokrzyskie

16.

Powiat Kielecki

świętokrzyskie

Data utworzenia: 2022-06-06 11:40:14 przez: Anna Moskwa ; data modyfikacji: 2022-06-10 11:29:13 przez: Anna Moskwa

Tagi:

Polecamy