Pozytek.gov.pl - Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej - Departament Ekonomii Społecznej i Solidarnej

  • Zmień rozmiar czcionki
  • Drukuj

Laureaci i certyfikowani 2021

 

Wyniki Konkursu Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2021

KATEGORIA I DEBIUT ROKU

LAUREACI

1.

Spółdzielnia Socjalna GRUPA ALIVIO SPN.S

lubuskie; Zielona Góra

2.

Spółdzielnia Socjalna Etat

wielkopolskie: Konin

3.

Warsztat Terapii Zajęciowej przy Fundacji Oczami Brata w Częstochowie

śląskie; Częstochowa

PODMIOTY CERTYFIKOWANE

4.

PÓŁNOC-POŁUDNIE NON PROFIT So. z o.o.

kujawsko-pomorskie; Toruń

5.

OK NON-PROFIT Sp. z o.o

kujawsko-pomorskie; Toruń

6.

Fundacja On Life

małopolskie; Kraków

7.

Fundacja Aktywna Integracja

małopolskie; Kraków

8.

Fundacja Żyrafa - Edukacja Ponad Wszystko

wielkopolskie; Leszno

9.

Fundacja Pełnia Szczęścia

lubelskie; lubartowski

10.

Stowarzyszenie Równi Sobie

dolnośląskie; Polkowice

11.

SMART EXPERT Sp. z o. o. non profit

śląskie; Rybnik

12.

naturalnie.eco sp. z o.o.

dolnośląskie; kamiennogórski

13.

Fundacja Innowacja

warmińsko-mazurskie; ełcki

14.

Samorządowa Spółdzielnia Socjalna

łódzkie; kutnowski

15.

Fundacja TYM BARDZIEJ

podkarpackie; Rzeszów

16.

Społeczna Grupa Medialna Sp. z o.o.

śląskie; zawierciański

17.

Fundacja Boskie Karkonoskie

dolnośląskie; lubański

18.

Spółdzielnia Socjalna Synergia

śląskie; Bielsko – Biała

19.

Spółdzielnia Socjalna Cisówka II

lubelskie; tomaszowski

20.

Spółdzielnia Socjalna Wojcieszkowianka

lubelskie; łukowski

21.

Fundacja Zaczarowany Ogród

warmińsko-mazurskie; Mrągowo

22.

Fundacja Pomosty

Podkarpackie

23.

Fundacja Zoja

zachodniopomorskie; choszczeński

24.

Stowarzyszenie Olimpia Grudziądz  Akademia Piłkarska

kujawsko-pomorskie; Grudziądz

KATEGORIA II NAJLEPSZY PRACODAWCA

LAUREACI

1.

Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin

podkarpackie; sędziszowski

2.

Spółdzielnia Socjalna Serowa Kraina

śląskie; Żywiec

3.

Fundacja Pro Aperte

łódzkie; kutnowski

PODMIOTY CERTYFIKOWANE

4.

Społeczna 21 sp. z o.o.

małopolskie; Kraków

5.

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Szczecinie

zachodniopomorskie; Szczecin

6.

Zakład Aktywności Zawodowej prowadzony przez Caritas Diecezji Siedleckiej

mazowieckie; Siedlce

7.

Fundacja Studio M6

kujawsko - pomorskie; Toruń

8.

Kaszubska Spółdzielnia Socjalna PRZYSTAŃ

pomorskie; pucki

9.

Spółdzielnia Socjalna MAMY SIEBIE

Lubelskie

10.

Spółdzielnia Socjalna Kuźnia Talentów im. Stanisława Staszica

lubelskie; hrubieszowski

11.

Spółdzielnia Socjalna Pożytek

mazowieckie; Tłuszcz

12.

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych RAZEM

mazowieckie; Radom

13.

Spółdzielnia Socjalna Smak-Bistro

wielkopolskie; rawicki

14

Stowarzyszenie na rzecz wspierania rodzin Nowe Perspektywy

mazowieckie; radomski

15.

Fundacja Pomocy Rodzinie Człowiek w Potrzebie

mazowieckie; Warszawa

16.

Fundacja "Praca dla niewidomych" Centrum Turystyczno-Rehabilitacyjne Zakład Aktywności Zawodowej Krzyżewo

podlaskie; wysokomazowieckie

17.

Centrum Integracji Społecznej w Siedlcach

Mazowieckie

18.

ARTE Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna

dolnośląskie; dzierżoniowski

19.

Powiatowe Centrum Integracji Społecznej w Legionowie

mazowieckie; Legionowo

20.

Fundacja Oczami Brata

śląskie; Częstochowa

21.

Centrum Integracji Społecznej prowadzone przez Gminę Skarżysko-Kamienna

świętokrzyskie; Skarżysko-Kamienna

22.

Witaj Świecie! Sp. z o. o.

pomorskie; Słupsk

23.

Zakład Aktywności Zawodowej Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu

podkarpackie; jarosławski

24.

Sady Albigowa Sp. z o.o.

podkarpackie; łańcucki

25.

Bytomskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej

śląskie; Bytom

26.

Spółdzielnia Socjalna Bociek

pomorskie; Słupsk

27.

Spółdzielnia Socjalna Pięć Plus

podkarpackie; stalowowolski

28.

Spółdzielnia Socjalna Złoty Kur

lubelskie; puławski

29.

Spółdzielnia Socjalna Ambrozja

lubelskie; chełmski

30

Fundacja Jedno Słońce

kujawsko - pomorskie; wąbrzeski

31.

Fundacja Leny Grochowskiej

mazowieckie; siedlecki

32.

Niekawiarnia Sp. z o.o.

śląskie; Katowice

33.

Fundacja Działań Lokalnych Logos

podlaskie; łomżyński

34.

Spółdzielnia Socjalna Gracja

lubelskie; biłgorajski

35.

Zakład Aktywności Zawodowej w Świerzawie

dolnośląskie; złototyjski

36.

Spółdzielnia Socjalna PARTNER

lubuskie; krościeński

37.

Spółdzielnia Socjalna ECOSS

wielkopolskie; gostyński

38.

Centrum Integracji Społecznej w Róży Wielkiej

wielkopolskie; pilski

39.

Stowarzyszenie Integracji oraz Aktywizacji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych EMAUS

małopolskie; Kraków

40

Zakład Aktywności Zawodowej nr 2 Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Krośnie

podkarpackie; Krosno

41.

Fundacja DR OTIS

podlaskie; Łomża

42.

Spółdzielnia Socjalna Urzędowianka

lubelskie; kraśnicki

43.

Spółdzielnia Socjalna Radość

podkarpackie; Jasło

44.

Spółdzielnia Socjalna Arka

wielkopolskie; gostyński

KATEGORIA III SUKCES RYNKOWY

LAUREACI

1.

Siedlecka Spółdzielnia Socjalna Caritas

mazowieckie; Miasto Siedlce

2

Spółdzielnia Socjalna "Ale Smacznie"

wielkopolskie; kolski

3.

Spółdzielnia Socjalna PRZEDSZKOLAKI TO MY

małopolskie; nowosądecki

PODMIOTY CERTYFIKOWANE

4.

Fundacja Pro Aperte

łódzkie; Kutno

5.

Fundacja Studio M6

kujawsko - pomorskie; Toruń

6.

Spółdzielnia Socjalna Sercem do Ludzi

pomorskie; sztumski

7.

Spółdzielnia Socjalna Nowe Horyzonty

wielkopolskie; pilski

8.

Fundacaja Wsparcia Nauki i Biznesu

warmińsko - mazurskie; ełcki

9.

Roztoczańska Spółdzielnia Socjalna "WartO"

lubelskie; zamojski

10.

Unisławska Spółdzielnia Socjalna UNI-ZIEL

kujawsko - pomorskie; chełmiński

11.

Spółdzielnia Socjalna Inicjatywa

lubelskie; puławski

12.

„Za Górą” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

podkarpackie; Strzyżów

13.

Spółdzielnia Socjalna POLIFONIA PROJECT

podkarpackie; rzeszowski

14

Spółdzielnia Socjalna Honolulu

śląskie; Katowice

15.

Spółdzielnia Socjalna Multiservice

śląskie; Myszkowski

16.

ARTE Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna

dolnośląskie; dzierżoniowski

17.

Spółdzielnia Socjalna Zielony punkt

pomorskie; słupski

18.

Spółdzielnia Socjalna Dobra Marka

zachodniopomorskie; białogardzki

19.

Przedsiębiorstwo Społeczne ŚMA non profit sp. z o.o.

mazowieckie; żyrardowski

20.

Kaszubska Spółdzielnia Socjalna PRZYSTAŃ

pomorskie; pucki

21.

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "RAZEM"

mazowieckie; Radom

22.

Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna PANATO

dolnośląskie; wrocławski

23.

Fundacja Przystań

pomorskie; słupski

24.

Fundusz Aktywizacji Niepełnosprawnych Spółdzielnia Socjalna

lubelskie; biłgorajski

25.

Zakład Aktywności Zawodowej "MY DLA INNYCH"

podlaskie; Białystok

26.

Spółdzielnia Socjalna JEDYNECZKA

podlaskie; Suwałki

27.

Fundacja Podaruj Miłość

podkarpackie; rzeszowski

28.

Przedsiębiorstwo Społeczne Diakonijna Spółka Zatrudnienia Sp. z oo.

wielkopolskie; międzychodzki

29.

Fundacja Działań Lokalnych Logos

podlaskie; łomżyński

30

Spółdzielnia Socjlana Zakwas

dolnośląskie; wrocławski

31.

Spółdzielnia Socjalna "Galeria dobrego smaku"

lubelskie; hrubieszowski

32.

G&G Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

podkarpackie; ropczycko-sędziszowski

33.

Spółdzielnia Socjalna Radość

podkarpackie; Jasło

34.

Spółdzielnia Socjalna STONOGA

lubelskie; kraśnicki

35.

Spółdzielnia Socjalna Lary-Bar

pomorskie; kartuski

36.

Fundacja Podaruj Odrobinę Szczęścia

pomorskie; lęborski

37.

Spółdzielnia Socjalna "Bajkolandia"

podkarpackie; leżajski

38.

Fundacja Dobry Pomysł

kujawsko - pomorskie; Włocławek

39.

Spółdzielnia Socjalna Arka

lubelskie; tomaszowski

40

Pallotyńska Fundacja Misyjna Salvatti.pl

mazowieckie; wołomiński

41.

Fundacja Eduarte

śląskie; wodzisławski

42.

Galicja-Nieruchomości.pl Sp. z o.o.

podkarpackie; Rzeszów

43.

Spółdzielnia Socjalna WOJSŁAWIANKA

lubelskie; chełmski

44.

Fundacja Dzieciaki i Zwierzaki

wielkopolskie; poznański

45.

Stowarzyszenie "Centrum Przedsiębiorczości, Integracji i Edukacji" w Łukowie Oddział w Łukowie Zakład Aktywności Zawodowej

lubelskie; łukowski

46.

Grupa AS Sp. z o.o.

mazowieckie; płocki

47.

Stowarzyszenie Pozytywnie Historyczni

mazowieckie; ciechanowski

48.

Fundacja Nowy Horyzont

wielkopolskie; pilski

49.

KOST PRO Spółdzielnia Socjalna

opolskie; kluczborski

50.

Fundacja Kreatywnych Innowacji KI

mazowieckie; Radom

51.

Spółdzielnia Socjalna Pod Skrzydłami

wielkopolskie; Leszno

52.

Stowarzyszenie Zdrowo na widelcu

małopolskie; olkuski

53.

FUNDACJA DR OTIS

podlaskie; Łomża

54.

Fundacja Burza Mózgów

małopolskie; Kraków

55.

Stowarzyszenie Brzezina

opolskie; kluczborski

56.

Fundacja Ternopilska

mazowieckie;  żyrardowski

57.

Stowarzyszenie Sportów Wodnych

warmińsko - mazurskie; iławski

KATEGORIA IV PRZEDSIĘWZIĘCIE PES WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW ZWROTNYCH EFS

LAUREACI

    1.      

KAMPU Spółdzielnia Socjalna w Krakowie

małopolskie; Kraków

      2.        

Spółdzielnia Socjalna Aktywni Tu i Teraz

kujawsko - pomorskie; inowrocławki

3. 

Fundacja Edukacja dla Przyszłości

wielkopolskie; Poznań

KATEGORIA V SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

LAURECI

    1.     

Urząd Miejski w Bielsku-Białej

śląskie

    2. 

Gmina Miejska Hrubieszów

lubelskie

    3.  

Gmina Józefów

lubelskie

podmioty certyfikowane

4.

Gmina Sosnowiec

śląskie

5.   

Gmina Miasta Wejherowa

pomorskie

6. 

Gmina Wodynie

mazowieckie

7. 

Powiat Łęczyński

lubelskie

8. 

Gmina Inowrocław

kujawsko-pomorskie

9. 

Gmina Miasto Wąbrzeźno

kujawsko-pomorskie

10. 

Miasto Gorlice

małopolskie

11. 

Gmina Kartuzy

pomorskie

12 

Gmina Hrubieszów

lubelskie

13. 

Miasto Sejny

podlaskie

14. 

Gmina-miasto Grudziądz

kujawsko-pomorskie

15 

Gmina Dąbie

wielkopolskie

Data utworzenia: 2021-10-28 10:25:55 przez: Anna Moskwa ; data modyfikacji: 2021-10-28 10:36:07 przez: Weronika Tomaszewska

Tagi:

Polecamy