Pozytek.gov.pl - Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej - Departament Ekonomii Społecznej i Solidarnej

  • Zmień rozmiar czcionki
  • Drukuj

Laureaci i certyfikowani 2020

Wyniki Konkursu Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2020

  

KATEGORIA I DEBIUT ROKU

 

LAUREACI:

  1. Spółdzielnia Socjalna Konwalia w Mochach
  2. Za Górą Sp. z o.o. w Żyznowie
  3. Spółdzielnia Socjalna Kociewska w Pelplinie

PODMIOTY CERTYFIKOWANE:

  1. Spółdzielnia Socjalna Galeria Dobrego Smaku w Hrubieszowie
  2. Żywa Pracownia Sp. z o.o. w Krakowie
  3. Stowarzyszenie Kolektyw Edukacyjny w Poznaniu
  4. Spółdzielnia Socjalna "Pracuj z nami" w Rawie Mazowieckiej
  5. Fundacja Zdanowicz Be Creative – Kreatywna Moc Pomagania w Lidzbarku Warmińskim
  6. Spółdzielnia Socjalna "Przedszkolaki To My” w Chełmcu
  7. Zakład Aktywności Zawodowej Centrum Natura Caritas Diecezji Rzeszowskiej w Budach Głogowskich
  8. Kraina Skrwy Manufaktura Zdrowia w Skrwilnie
  9. Spółdzielnia Socjalna "Nasze Drogi" w Hrubieszowie
  10. Spółdzielnia Socjalna RE-MAR w Dąbiu
  11. Spółka Rzeszowska sp. z o.o. w Rzeszowie
  12. Fundacja Świętej Katarzyny w Golubiu Dobrzyniu
  13. Spółdzielnia Socjalna "Sagan" w Rudniku
  14. Fundacja Świat Głuchych w Warszawie
  15. Spółdzielnia Socjalna Kuźnia w Dobrym Mieście
  16. ATELIER WARTOŚCI Sp. z o.o. w Krakowie
  17. Fundacja Bieszczady Pszczołom w Ustrzykach Dolnych
  18. Stowarzyszenie "Podlaski Raj" w Dziadkowicach
  19. Spółdzielnia Socjalna Złoty Kur w Kurowie
  20. Stowarzyszenie "Witamina Ducha" w Brudzeniu Dużym
  21. Spółdzielnia Socjalna Sperare w Hrubieszowie
  22. Fundacja Inkubator filmowy w Katowicach
  23. Fundacja Niezależni w Pile
  24. Fundacja "Dobry Pomysł" we Włocławku 
  25. MAG-Catering sp. z o.o. w Chorzowie
  26. PS Serwis Non profit sp. z o.o. w Katowicach

 

 

KATEGORIA II NAJLEPSZY PRACODAWCA         

 

LAUREACI:

  1. Spółdzielnia Socjalna MULTISERVICE w Myszkowie
  2. Spółdzielnia Socjalna Równość z siedzibą w Krakowie
  3. Spółdzielnia Socjalna ECOSS w Krobi

PODMIOTY CERTYFIKOWANE:

  1. ARTE Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna w Bielawie
  2. Fundacja wspierania kultury, sztuki i edukacji "Integracja" w Brzeźcach
  3. Fundacja Aktywizacji i Integracji w Nowych
  4. Fundacja Znacznie Więcej we Wrocławiu
  5. Spółdzielnia Socjalna Gracja w Biłgoraju
  6. Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "RAZEM" w Radomiu
  7. Spółdzielnia Socjalna "Przysmak" w Sędziszowie
  8. Fundacja Studio M6 w Toruniu
  9. Fundacja Pro Aperte w Kutnie
  10. Fundacja "Leżę i Pracuję" w Katowicach
  11. Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Chorym Misericordia ZAZ w Lublinie
  12. Fundacja Rozwoju Nitka w Bełchatowie
  13. Spółdzielnia Socjalna HS Prekursor w Wydminie
  14. Puławskie Stowarzyszenie Ochrony Zdrowia Psychicznego Puławy w Puławach
  15. Spółdzielnia Socjalna Inicjatywa w Puławach
  16. Witaj Świecie! Sp. z o. o. w Słupsku
  17. Spółdzielnia Socjalna Komunalka Rzgów w Rzgowie
  18. Stowarzyszenie Cześć w Trzebini
  19. Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin w Sędziszowie Małopolskim
  20. Fundacja Oczami Brata w Częstochowie
  21. Powiatowe Centrum Integracji Społecznej w Legionowie
  22. Fundacja Edukacji M. Montessori Ziarenko Wielkości w Zielonej Górze
  23. Spółdzielnia Socjalna Garmażerka Pierogarnia STOLNICA w Lublinie
  24. Stowarzyszenie "Centrum Przedsiębiorczości, Integracji i Edukacji" w Łukowie Oddział w Łukowie Zakład Aktywności Zawodowej
  25. Stowarzyszenie Dla Osób Potrzebujących Pomocy Razem w Zgierzu
  26. Spółdzielnia Socjalna Mamy Siebie w Puławach
  27. Zakład Aktywności Zawodowej nr 2 Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Krośnie
  28. Spółdzielnia Socjalna Pop w Łodzi
  29. Fundacja Leny Grochowskiej w Siedlcach
  30. Fundacja SYCHEM w Bielawie
  31. Spółdzielnia Socjalna Zielony Punkt w Kępicach
  32. Spółdzielnia Socjalna ISKRA w Sztumskim Polu
  33. Spółdzielnia Socjalna "Piccoland Sala-Zabaw w Józefowie" w Józefowie
  34. Spółdzielnia Socjalna GMINOVA w Leżajsku

 

 

KATEGORIA III SUKCES RYNKOWY

LAUREACI:

  1. Spółdzielnia Socjalna Serowa Kraina w Rajczy
  2. Fundacja Pro Omnis w Bydgoszczy
  3. Spółdzielnia Socjalna "Smak-Bistro" w Rawiczu

PODMIOTY CERTYFIKOWANE:

  1. Spółdzielnia Socjalna Dalba w Pucku
  2. Spółdzielnia Socjalna Honolulu w Katowicach
  3. Spółdzielnia Socjalna MULTISERVICE w Myszkowie
  4. Spółdzielnia Socjalna Dębnianka w Leżajsku
  5. Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Razem" w Radomiu
  6. Fundacja Rozwoju Regionalnego VIRIBUS UNITIS w Nowym Sączu
  7. fundacja ITFF w Łodzi
  8. Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna PANATO we Wrocławiu
  9. Przedsiębiorstwo Społeczne ŚMA non profit sp z o.o. w Żyrardowie
  10. Arte Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna w Bielawie
  11. Fundacja Teatr Avatar w Legnicy
  12. Fundacja Studio M6 w Toruniu
  13. Fundacja Pro Aperte w Kutnie
  14. Stowarzyszenie Pozytywnie Historyczni w Ciechanowie
  15. Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS w Mławie
  16. Społeczna 21 Sp. z o.o. w Krakowie
  17. Spółdzielnia Socjalna Inicjatywa w Puławach
  18. Stowarzyszenie Cześć w Trzebnicy
  19. Zakład Aktywności Zawodowej Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Radość w Dębicy w Woli Żyrakowskiej
  20. Parostatek Spn. S. w Cieszynie
  21. Przedsiębiorstwo Społeczne 'Gospoda Jaskółeczka" Sp. z o.o. w Radomiu
  22. "ZA-BAWNI" Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością we Frysztaku 
  23. Spółdzielnia Socjalna Garmażerka Pierogarnia STOLNICA w Lublinie
  24. Spółdzielnia Socjalna Omnes w Lesznie
  25. Spółdzielnia Socjalna "MAŁOPOLANIN" w Kolbarku
  26. Siedlecka Spółdzielnia Socjalna Caritas w Siedlcach
  27. Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej w Krakowie
  28. Łęczyńska Spółdzielnia Socjalna Osób Prawnych "Pod dobrym adresem" w Łęcznej
  29. Zakład Aktywności Zawodowej w Siedlcach
  30. Kaszubska Spółdzielnia Socjalna "Przystań" w Żelistrzewie
  31. Spółdzielnia Socjalna "Kuźnia Talentów" im. Stanisława Staszica w Mienianych
  32. Spółdzielnia Socjalna Dom i Ogród w Piławie
  33. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia "Pro Carpathia" w Rzeszowie
  34. Fundacja Promocji Nowej Huty w Krakowie
  35. Fundacja Supersprawni w Poznaniu
  36. Fundacja Edukacji i Rozwoju FEiR w Legnicy
  37. Witaj Świecie! Sp. z o. o. w Słupsku
  38. Food & Life sp. z o.o. w Krakowie
  39. Spółdzielnia Socjalna "Bajkolandia" w Leżajsku
  40. Restauracja Ormiańska w Gliwicach
  41. Spółdzielnia Socjalna "DobryDzień" w Radymnie
  42. Fundacja Wsparcia Nauki i Biznesu w Ełku
  43. Fundacja Integracji Społecznej Reditum w Sosnowcu
  44. Spółdzielnia Socjalna "Zielony punkt" w Kępicach
  45. Fundacja Stałego Rozwoju w Nowym Sączu
  46. Fundacja Sychem w Bielawie
  47. Fundacja Działań Lokalnych Logos w Śniadowie
  48. Spółdzielnia Socjalna Sami Swoi w Zamościu
  49. Fundacja Dzieciaki i Zwierzaki w Zalasewie
  50. Spółdzielnia Socjalna BAZA w Wąbrzeźnie
  51. Spółdzielnia Socjalna "Tradycja Smaków" w Olsztynku
  52. Fundacja Światło Dla Życia w Prażmowie
  53. Fundacja Burza Mózgów w Krakowie
  54. Unisławska Spółdzielnia Socjalna UNI-ZIEL w Unisławiu
  55. Sztab Ratownictwa i Łączności w Częstochowie RESCUE TEAM w Częstochowie
  56. Spółdzielnia Socjalna Pasja w Kartuzach

 

KATEGORIA IV PRZEDSIĘWZIĘCIE PES WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW ZWROTNYCH EFS

LAUREACI:

  1. Fundacja Tyflologika w Poznaniu
  2. Fundacja JA i TY w Łomży
  3. Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin w Sędziszowie Małopolskim

PODMIOTY CERTYFIKOWANE:

  1. Restauracja Ormiańska sp. z o. o. w Gliwicach
  2. Spółdzielnia socjalna Dobra Ekonomia w Bartoszycach
  3. FUNDACJA MAZURYMEDIA w Olsztynie
  4. Spółdzielnia Socjalna Zakład Aktywności Zawodowej w Zielonej Górze
  5. Fundacja Rozwoju Nitka w Bełchatowie

 

KATEGORIA V SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

LAUREACI:

  1. Miasto Gorlice
  2. Powiat Łęczyński
  3. Gmina Zbójno

SAMORZĄDY CERTYFIKOWANE:

  1. Gmina Miasto Częstochowa
  2. Miasto Rybnik
  3. Miasto Gliwice
  4. Miasto Łomża
  5. Gmina Wałbrzych
  6. Gmina Czersk
  7. Gmina Tychy
  8. Gmina Sosnowiec
  9. Gmina Unisław
  10. Urząd Gminy Iwanowice
  11. Gmina Olsztynek
  12. Powiat Świecki
  13. Gmina Sędziszów
  14. Gmina Przemęt

 

 

Data utworzenia: 2021-01-07 15:16:30 przez: Anna Moskwa

Tagi:

Polecamy