Pozytek.gov.pl - Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej - Departament Ekonomii Społecznej i Solidarnej

  • Zmień rozmiar czcionki
  • Drukuj

Bezpłatne poradnictwo prawne i obywatelskie w Polsce. Propozycja rozwiązań instytucjonalno-prawnych oraz założeń polityki państwa - konferencja

Konferencja poświęcona rozwiązaniom modelowym oraz założeniom polityki państwa w zakresie nieodpłatnego poradnictwa prawnego i obywatelskiego w Polsce, organizowana przez Departament Pożytku Publicznego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz INPRIS - Instytut Prawa i Społeczeństwa odbędzie sie 29 października 2013 r. w godz. 9:00 - 13:30 w sali nr 107 im. Andrzeja Bączkowskiego w budynku głównym Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej przy ul. Nowogrodzkiej 1/3/5 w Warszawie. Podczas konferencji przedstawiony i oceniony zostanie model poradnictwa prawnego i obywatelskiego oraz założenia dla polityki państwa, które zostały wypracowane w ramach partnerskiego projektu systemowego pn. „Opracowanie kompleksowych i trwałych mechanizmów wsparcia dla poradnictwa prawnego i obywatelskiego w Polsce", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Partnerami w projekcie są: Departament Pożytku Publicznego w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, INPRIS - Instytut Prawa i Społeczeństwa, Związek Biur Porad Obywatelskich, Fundacja Uniwersyteckich Poradni Prawnych oraz Instytut Spraw Publicznych.

W załącznikach zamieszczamy zaproszenie oraz program konferencji.

Zainteresowanych uczestnictwem, uprzejmie prosimy o zgłoszenie obecności do dnia 23 października br. do Pani Marty Witek, e-mail: marta.witek@mpips.gov.pl, tel: 22 693 47 67.

Program >>>

Zaproszenie >>>

Data utworzenia: 2013-10-16 14:36:12 przez: Teresa Bielecka ; data modyfikacji: 2013-11-14 11:36:58 przez: Anna Moskwa

Polecamy