Pozytek.gov.pl - Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - Departament Ekonomii Społecznej i Pożytku Publicznego

  • Zmień rozmiar czcionki
  • Drukuj

Zaproszenie na I Ogólnopolskie Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnej, które odbędzie się w dniach 15-16 listopada br. w Warszawie, w Bibliotece UW

 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa, w imieniu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Uniwersytetu Warszawskiego, Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu, Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie oraz Ogólnopolskiego Związku Rewizyjnego spółdzielni Socjalnych, na I Ogólnopolskie Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnej, które odbędzie się w dniach 15-16 listopada br. w Warszawie, w Bibliotece UW, przy ul. Dobrej 56/66.

Zachęcamy do zarejestrowania się za pomocą poniższego formularza do 9 listopada 2017 r.:

formularz rejestracyjny

Uprzejmie informujemy, że organizator nie dysponuje możliwością zwrotu kosztów dojazdu dla uczestników Forum. Dla połowy uczestników przewidziano miejsca noclegowe w pokojach 2 i 3-osobowych. Po zamknięciu rejestracji otrzymają Państwo informację w tym zakresie.

Wydarzenie to cyklicznie gromadzić będzie ludzi związanych z sektorem ekonomii społecznej i solidarnej, dając możliwość szerokich konsultacji rozwiązań przygotowywanych przez Ministerstwo, wymiany doświadczeń i praktyk, dzielenia się wiedzą i pomysłami oraz sprawi, że ekonomia społeczna i solidarna stawać się będzie coraz bardziej widoczna.

>>>PROGRAM FORUM<<<

 

Tagi:

Polecamy