Pozytek.gov.pl - Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - Departament Ekonomii Społecznej i Solidarnej

  • Zmień rozmiar czcionki
  • Drukuj

Konkurs na najlepsze projekty społeczne oparte o ideę współpracy międzysektorowej !!!

Ashoka, Zermatt Summit Foundation, Fondation Guilé, DPD i Boehringer Ingelheim,  zapraszają do udziału w konkursie na najlepsze, innowacyjne projekty realizowane w ramach współpracy międzysektorowej, uruchomionym w ramach globalnej platformy innowacji społecznych changemakers.com.

Konkurs o puli nagród w wysokości 40.000 € ma na celu upowszechnienie innowacyjnych i ciekawych przykładów współpracy międzysektorowej.
Inspirujące projekty realizowane w partnerstwach pomiędzy podmiotami sfery publicznej i biznesu a  przedsiębiorstwami społecznymi mogą zostać zgłoszone do udziału w konkursie  do 10 kwietnia br.  

Wszyscy aplikanci będą mieli możliwość nawiązania kontaktu, a poprzez to wymiany wiedzy i doświadczeń z każdym z ponad 20 000 innowatorów, liderów społecznych, inwestorów oraz innych  członków społeczności changemakers.

Laureaci konkursu otrzymają nie tylko nagrody pieniężne ale zostaną także zaprezentowani na piątym już Zermatt Summit w dniu 27 czerwca br.

Dodatkowe informacje na temat sieci changemakers oraz konkursu znajdą Państwo na stronie:  www.changemakers.com

Zapraszamy do obejrzenia również filmu promującego konkurs:  http://www.youtube.com/watch?v=dMFSmaxuYn0

Formularz zgłoszeniowy do konkursu dostępny jest pod adresem: http://www.changemakers.com/co-creation

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Data utworzenia: 2014-02-27 10:34:22 przez: Karolina Legwant ; data modyfikacji: 2014-02-27 10:58:09 przez: Karolina Legwant

Tagi:

Polecamy