Pozytek.gov.pl - Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - Departament Ekonomii Społecznej i Pożytku Publicznego

  • Zmień rozmiar czcionki
  • Drukuj

Co nowego?

Pracujemy nad propozycją reformy systemu PPIO

30.10.2012

29 października 2012 r. W siedzibie INPRIS - Instytutu Prawa i Społeczeństwa odbyło się pierwsze spotkanie Grupy Roboczej, której celem jest opracowanie propozycji modelu i polityki państwa w zakresie nieodpłatnego poradnictwa prawnego i obywatelskiego.

Rozszerzenie zespołu ekspertów w ZBPO

22.10.2012

W październiku, w wyniku konkursu, do zespołu projektowego dołączyła p. Anna Mazowiecka, Specjalistka ds. Obsługi administracyjno-finansowej. Pani Anna wnosi do projektu duże doświadczenie w pracy związanej ze sprawozdawczością finansową, rozliczeniami i wymaganiami formalnymi przy realizacjach projektów PO KL.

Rozmowa z Krzysztofem Więckiewiczem na temat PPIO

10.10.2012

W październikowym wydaniu Pisma Samorządu Terytorialnego "Wspólnota" opublikowano rozmowę z Krzysztofem Więckiewiczem, dyrektorem Departamentu Pożytku Publicznego w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej.

Publikacje z zakresu poradnictwa prawnego...

14.09.2012

Jednym z zadań postawionych przed Fundacją Uniwersyteckich Poradni Prawnych w ramach realizacji Projektu jest przygotowanie szeregu publikacji z zakresu poradnictwa prawnego i obywatelskiego w każdym roku trwania Projektu.

ZBPO - Działania projektowe

04.09.2012

W miesiącu wrześniu ZBPO zaprosił do współpracy eksperta ds. analizowania wyników badań wykonanych w ramach projektu pod kątem poradnictwa obywatelskiego.

Materiały promocyjne PPIO

20.07.2012

W czerwcu bieżącego roku Fundacja Uniwersyteckich Poradni Prawnych we współpracy z Agencją Reklamową "Mucha na Dziko" przygotowała materiały promocyjne Projektu na rok 2012.

Informacja o badaniach...

13.07.2012

Od lipca do listopada 2012r. Instytut Spraw Publicznych przeprowadza badania poradnictwa prawnego i obywatelskiego.

Kilka słów o Koncepcji badawczej

10.07.2012

Specjalnie dla celów projektu "Opracowanie kompleksowych i trwałych mechanizmów wsparcia dla poradnictwa prawnego i obywatelskiego w Polsce" i prowadzonych jego ramach badań, została przygotowana koncepcja badawcza.

Pierwsze, inauguracyjne śniadanie prasowe

25.06.2012

Pierwsze, inauguracyjne śniadanie prasowe w ramach projektu odbyło się 25. VI 2012 r. w herbaciarni T-bar przy ul. Szpitalnej 5.

Drugie spotkanie Komitetu Konsultacyjnego

13.06.2012

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie Komitetu Konsultacyjnego systemowego projektu partnerskiego Opracowanie kompleksowych i trwałych mechanizmów wsparcia dla poradnictwa prawnego i obywatelskiego w Polsce.

Tagi:

Polecamy