Pozytek.gov.pl - Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - Departament Ekonomii Społecznej i Pożytku Publicznego

  • Zmień rozmiar czcionki
  • Drukuj

Co nowego?

Kongres Regionów 2014

18.06.2014

W dniach 10-12 czerwca 2014 w Świdnicy odbył się Kongres Regionów. Jednym z tematów poruszanych w ramach Kongresu była problematyka bezpłatnego poradnictwa prawnego i obywatelskiego w Polsce.

Ostatnia szansa dla przedstawicieli JST na wzięcie udziału w szkoleniu dotyczącym modelu wsparcia PPiO w Polsce

11.06.2014

Fundacja Uniwersyteckich Poradni Prawnych, organizuje jeszcze tylko jedne szkolenie dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, z modelu wsparcia poradnictwa prawnego i obywatelskiego w Polsce.

Nowa publikacja Instytutu Spraw Publicznych dotycząca roli organizacji pozarządowych w związku z pracami nad rozwiązaniami systemowymi dotyczącymi poradnictwa prawnego i obywatelskiego

10.06.2014

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą publikacją ? numerem specjalnym Kwartalnika "Trzeci Sektor", przygotowanym przez jednego z partnerów Projektu ? Instytut Spraw Publicznych.

Pozostała jeszcze tylko jedna możliwość wzięcia udziału w szkoleniu dla osób reprezentujących organizacje pozarządowe zajmujące się PPiO oragnizowanym przez ZBPO!

02.06.2014

Od listopada 2013 roku Związek Biur Porad Obywatelskich wraz z Fundacją Uniwersyteckich Poradni Prawnych prowadzi serię 21 szkoleń, dotyczących modelu wsparcia poradnictwa prawnego i obywatelskiego w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą serią artykułów naukowych ? poświęconych instytucji tajemnicy w polskiej procedurze administracyjnej, cywilnej i karnej w kontekście PPiO

29.05.2014

W bieżącym miesiącu ukazał się najnowszy numer ogólnopolskiego czasopisma Fundacji Uniwersyteckich Poradni Prawnych - ?Klinika?, będącego dodatkiem do Edukacji Prawniczej.

Kolejne szkolenia dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego dotyczące modelu wsparcia PPiO w Polsce za nami

27.05.2014

Fundacja Uniwersyteckich Poradni Prawnych, kontynuując organizację i przeprowadzenie serii szkoleń skierowanych do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, zorganizowała w dniach 19-20 V oraz 26-27 V 2014 roku, dwa szkolenia. Pierwsze ze wspomnianych odbyło się w Warszawie, drugie zaś w Poznaniu.

ZBPO zakończył prowadzenie serii 10-ciu szkoleń dla Doradców i Doradczyń ? przedstawicieli organizacji pozarządowych, świadczących usługi poradnicze

14.05.2014

Od listopada 2013 roku do marca 2014 roku Związek Biur Porad Obywatelskich przeprowadził serię 10-ciu szkoleń dla przedstawicieli organizacji pozarządowych zajmujących się problematyką poradnictwa prawnego i obywatelskiego. W tym samym czasie Fundacja Uniwersyteckich Poradni Prawnych zorganizowała i równolegle prowadziła serię 11-tu szkoleń.

Pierwsze szkolenie dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego dotyczące modelu wsparcia PPiO w Polsce już za nami

30.04.2014

Fundacja Uniwersyteckich Poradni Prawnych zorganizowała w dniach 28-29 IV 2014 roku, w Warszawie, pierwsze z serii 5-ciu szkoleń, dotyczące modelu wsparcia poradnictwa prawnego i obywatelskiego oraz wynikającej z niego praktyki poradniczej, skierowane do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego.

FUPP zakończyła serię 11-tu szkoleń dla osób reprezentujących organizacje pozarządowe zajmujące się PPiO

31.03.2014

Od listopada 2013 roku do marca 2014 roku Fundacja Uniwersyteckich Poradni Prawnych przeprowadziłą serię 11-tu szkoleń dla przedstawicieli organizacji pozarządowych zajmujących się problematyką poradnictwa prawnego i obywatelskiego.

Nowa publikacja Instytutu Spraw Publicznych poświęcona wzmocnieniu roli samorządów gminnych i powiatowych w rozwoju poradnictwa prawnego i obywatelskiego w Polsce

31.03.2014

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym artykułem jednego z partnerów Projektu - Instytutu Spraw Publicznych, opracowanym przez Tomasza Schmianka pt. "JAK WZMOCNIĆ ROLĘ SAMORZĄDÓW GMINNYCH I POWIATOWYCH W ROZWOJU BEZPŁATNEGO PORADNICTWA PRAWNEGO I OBYWATELSKIEGO W POLSCE"

Tagi:

Polecamy